Info: Soutěž probíhala ve školním roce 2016/2017 a nyní je již ukončená. Zanedlouho se však můžete těšit na druhý ročník.

Plakat-soutez

Průběžné výsledky

Podrobný popis disciplín:

1)Plank + výdrž s oporou o zeď

Cílem této disciplíny bude co nejdéle vydržet v dané pozici.
První kolo plank, druhé kolo výdrž s oporou o zeď. Časy z obou soutěží se součtou a na základě výsledného (sečteného) času se stanoví konečné pořadí. Soutěžící mohou byt zastaveni v průběhu soutěže při špatném provádění cviku.

2)AZ kvíz

Cílem této disciplíny bude odpovědět na co nejvíce otázek. Vědomostní soutěž ohledně cvičení, stravy, lidského těla. Proběhne prezentace otázek, soutěžící bude průběžně zapisovat odpovědi na papír, který na konci odevzdá k vyhodnocení. Špatná odpověď = 0b. Vyhrává soutěžící s největším počtem bodu. V případě rovnosti bodů se soutěžícím uloží tipovací otázky. Konečné pořadí pak bude určeno přesností odpovědi.

3) Dřepy

Cílem této disciplíny bude provést co nejvyšší počet opakování za 2 minuty časového limitu.
Soutěžícímu bude přiřazena váha na činku na základě koeficientu – Wilks ,jedná se o propracovaný systém který je využíván na většině soutěžích, protože spravedlivě porovnává výkon podle jeho pohlaví a hmotnosti. 

4) Strength wars

Cílem této disciplíny bude zdolat serií cviku pro určitý počet opakování v daném pořadí v nejkratším čase.
Prvním cvikem budou shyby, pro přejití k druhému cviku je třeba udělat 20 shybu s vlastní vahou, dalším cvikem jsou kliky na bradlech, zde je nutno provést 30 opakování, posledním cvikem budou kliky, ve kterých musí provést soutěžící 50 opakování.

5) Běh

Cílem této disciplíny bude zdolat Petřínský kopec, po vyznačené trase za nejkratší čas.

6) Bench

Cílem této disciplíny bude zvednout co nejvyšší váhu.
Soutěžící bude mít 3 pokusy pro výkon. Na každý výkon si muže sám zvolit zátěž. Výkon bude následně přepočten dle Wilksova koeficientu, který se používá na většině powerlifterských soutěží.


** Spravné provedení cviku bude hlídat jeden z trenérů. Pokud uzná, že technika cviku provádeného soutěžícím je špatná, může pokus soutěžícího předčasně ukončit. 

Bodový systém

  • n-té místo = počet soutěžících – n + 1; pokud se přihlášený nezúčastní dané disciplíny, bude kontumačně vyřazený (z dané disciplíny) a získá 0 bodů (z dané disciplíny)
  • Součet bodů pro celkové skóre, bude udělen z 5ti disciplín (nejhorší se nepočítá).
  • Jeden Žolík pro zdvojnásobení bodů- soutěžící před disciplínou může uplatnit žolíka.. bodový zisk z dané disciplíny se mu zdvojnásobí
Provozní doba
6.00 - 23.00
(poslední vstup 22:30)
 
Nutná přítomnost minimálně 2 osob!!!
 
V případě omezení provozu bude vystavena podrobná informace v aktualitách.
Svolávátko / Rezervační systém

logoRS2

Domluvte se na cvičení 
ve stejný čas ...

SVOLÁVÁTKO

Přihlašte se
na cvičení nebo masáž ...

REZERVAČNÍ SYSTÉM 

nebo navštivte

_

(FB není oficiální stream informací)
Přihlášení - login
Náhled do Fitcentra
Provozovatel
logo SH
Partneři
TRENERSKA SKOLA OLYMPIA

© 2014 Silicon Hill | Admin rozhraní | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.