Nabídka lekcí
 • Boj z blízka-MMA Open or Close

  Sebeobrana je sled úkonů, s jejichž pomocí se napadená osoba snaží zabránit útočníkovi ve způsobení možných tělesných zranění či jiných závažných škod.

   

  • V našich lekcích je maximum času věnováno praktickému nácviku a zažití jednotlivých technik
  • Je jednoduché aplikovat techniky v tělocvičně, ale obtížnější to bude při nečekaném útoku, kdy naše tělo spustí úlekovou reakci, proto vyučujeme techniky, které jsou v souladu s přirozenými instinktivními reakcemi
  • Lekce jsou také zaměřeny na orientaci v modelových situacích, v nichž dochází k blízkému až těsnému kontaktu s útočníkem. Tedy v situacích, kdy Vám hrozí nebezpečí v podobě obtěžování, či kdy se Vás útočník snaží udeřit, uchopit, povalit či jinak fyzicky obtěžovat

   

  Přihlásit se a přijít můžete kdykoli. Jelikož lekce jsou prováděny jednotlivě, nejde tedy o formu několikadenního kurzu. Samozřejmě čím více lekcí se zúčastníte, tím větší šanci budete mít proti útočníkovi.

   

  Co Vám přinese trénink sebeobrany?

  Lepší fyzickou kondici, větší sebedůvěru, naučíte se ubránit sebe a své blízké.

   

   

  Lekce jsou vhodné pro muže i ženy.

   

 • Box Open or Close

  Přijďte si vyzkoušet nejvíce provozovaný individuální sport na světě!

  • Zapojte se do našich cvičení a spolu s lepší fyzičkou a funkčními svaly získáte i schopnost se ubránit.
  • Naše služby využívají jak závodní bojovníci a bojovnice, tak sportovci prahnoucí po větší fyzičce a lepší svalové výbavě.

   

  Přijď si k nám vyzkoušet, jestli máš na to stát se bojovníkem v BC Strahov.

   

  Nábory probíhají v průběhu celého roku.

 • Kruhový trénink Open or Close

  Kruhový trénink patří mezi kategorii funkčních tréninků. To znamená, že se nezaměřujeme pouze na jednotlivý sval, ale nutíme tělo pracovat jako celek. Vždy procvičíme skupinu svalů buď na sílu, na zpevnění, na kondici nebo výbušnost. Pokud se potřebuješ vrátit zpět do formy nebo udělat razantní krok při změně své postavy jsou funkční tréninky, a tedy i náš kruhový trénink, dělán přímo pro tebe! 

 • Flowin Open or Close

  Flowin je jedinečný funkční trénink na kluzné ploše založený na principu odporu. Cvičení s vlastní vahou těla poskytuje využití pro fitnesáky bez rozdílu pohlaví, věku či silových dispozic.

  Flowin Vám pomůže dosáhnout cíl v redukci hmotnosti, zpevnění či nabrání svalové hmoty s ohledem na Vaše zdraví.

   

  Tak si přijď vyzkoušet zábavnou formu cvičení ve skvělém kolektivu!

 • European Aerobic a European Step Open or Close

  V čem je European Aerobic jiný, než ten, který známe?

  Především pracujeme s filosofií. Enjoy the movement - tedy Užij si pohyb!

  Účelem konceptu lekcí European Aerobic® je soustředit se při tréninku na své tělo a na pohyb sám. Cílem celého konceptu je rozvoj pocitu pro své vlastní tělo.

  V popředí stojí trénink a radost z pohybu, nikoli soustředění se na choreografii, přemýšlení o tom, co přijde, abych nezkazila otočku atd. Potom se totiž vytrácí aerobní trénink zcela do pozadí a co je horší – ztrácíte kontrolu nad svým tělem. V jednoduchosti je krása!

  V European Aerobic a European Step pracujeme s naprosto přirozenými pohyby, v jejich přirozeném rozsahu a s přirozeným držením těla. Všechny základní kroky, které z aerobicu znáte, mají své jediné optimální provedení tak, aby bylo zdravotně nezávadné a aby bylo efektivně zapojeno svalstvo celého těla a přitom cvičeno v přirozeném rozsahu pohybu. Zároveň se klade důraz na kondici, tepová frekvence po celou hodinu nekolísá.

   

  V European Step se pracuje se stepem, trénink je tak náročnější na svalstvo dolních končetin. Můžete se tedy těšit na opravdové změny své postavy.

 • European Muscle Power Open or Close

  EMP - European Muscle Power je posilovací lekce s hudbou zaměřená na procvičení celého těla. Důraz je kladen na zvládnutí správného držení těla. Kromě hlubokého trupového svalstva posilujeme také svaly ramen a paží, svaly prsní, břišní a svalstvo hýždí a nohou. Cviky jsou vybírány a řazeny podle pravidel tak, aby bylo cvičení opravdu efektivní a mělo výsledky. Trénink je intenzivní a vhodný jako doplněk k jakémukoli sportu.

 • TRX Open or Close

  TRX je v dnešní době jedno z nejvyhledávanějších fitness náčiním. TRX je díky množství cviků a nastavení jejich náročnosti provedení vhodný pro každého, kdo má chuť cvičit, bez ohledu na pohlaví, věk či fyzickou zdatnost. Při cvičení posilujeme hlavně střed těla, který tvoří základ zdravé postavy. Jak? Jednoduše se zavěsíme. S TRX můžeme cvičit všude kde nás to napadne a tím šetříme čas.

  Přijďte se zavěsit! Naučíme vás, jak správně cvičit na TRX.

 • Tabata Open or Close

  Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá z osmi 20 sekundových cviků prováděných na 100%, proložených dobou odpočinku 10 sekund. Jedna Tabata trvá tedy přesně 4 min. Klíčem k efektivitě Tabatova tréninku je právě tento ojedinělý poměr zátěže ku odpočinku.


  Výhody Tabaty:
  - rychlejší spalování tuků = úbytek tělesné váhy
  - nárůst svalové hmoty
  - zlepšení fyzické kondice
  - zrychlení metabolismu
  - podpora kardiovaskulárního systému

 • Silový trénink Open or Close

  Během lekce Silový trénink budeme trénovat základní cviky, jejich doplňky a zkoušet různé strongman disciplíny, tedy samé komplexní cviky, které zlepší jak vaši sílu, tak mobilitu, dynamiku a funkčnost vašeho těla. Nesmí se zapomínat ani na vytrvalost, proto budou v lekci zařazeny a silové kruháče. Lekce je určena pro kohokoliv bez rozdílu síli a předchozích zkušeností - vše co k tomu budeš potřebovat se zde postupně naučíš!

Provozní doba
6.00 - 23.00
(poslední vstup 22:30)
 
Nutná přítomnost minimálně 2 osob!!!
 
V případě omezení provozu bude vystavena podrobná informace v aktualitách.
Svolávátko / Rezervační systém

logoRS2

Domluvte se na cvičení 
ve stejný čas ...

SVOLÁVÁTKO

Přihlašte se
na cvičení nebo masáž ...

REZERVAČNÍ SYSTÉM 

nebo navštivte

_

(FB není oficiální stream informací)
Přihlášení - login
Náhled do Fitcentra
Provozovatel
logo SH
Partneři
TRENERSKA SKOLA OLYMPIA

© 2014 Silicon Hill | Admin rozhraní | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.