Druhy masáží

Nejstarší písemný doklad o masáži pochází z Egypta z let asi 1600 př.n.l. Na nalezeném papyru jsou zaznamenány různé léčebné postupy staroegyptské medicíny a mezi nimi je uvedena i masáž. Velmi staré doklady pochází i z Číny nebo Arábie. Hippokrates doporučoval masáž při onemocněních kloubů, páteře a bolestech svalů, tvrdil, že všichni lidé, nejen lékaři by se masáže měli naučit používat, neboť dokáží probudit hluboké uvolnění, zmírňují duševní a fyzickou únavu, odstraňují ztuhlost a napětí ve svalech a pomáhají od bolesti celého těla. Masáže předcházejí i civilizačním chorobám, dá se jimi uvolnit stres a masírování samotné je velice příjemná relaxační záležitost . Existuje několik typů masáží založených na různých principech a využívající různé masážní prostředky.

 

U nás si můžete vybrat z těchto druhů masáží:

 

Sportovní a rekondiční masáž (klasická masáž)

Jedná se především o prokrvení. Prokrvení díky masáži urychluje přísun kyslíku a živin do masírované části těla a zrychluje odplavení odpadních látek ze svalů. Díky výše popsanému vyplývá, že masáž prospívá k celkové regeneraci organismu. Nejen, že masáže mají příznivý vliv na fyzickou stránku člověka, ale pozitivně působí také na našeho ducha.

 

Lze masírovat záda, šíji, horní i dolní končetiny, hrudník, břicho

 

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny zahřáté na 50 - 60°C se přikládají na energetická centra těla, která prohřejí. Uvolní a rozproudí energii v energetických drahách (meridiánech). Nakumulované teplo, společně s energetickou vibrací lávových kamenů, rozpouští bloky na energetických drahách a dochází k vyrovnání a harmonizaci energie v těle. Následná masáž horkými hladkými lávovými kameny rozproudí krevní oběh a lymfatický systém. Prohřeje a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu. Poté nastane silná detoxikace organizmu. Masáž lávovými kameny je velmi účinná při bolestech (záda, šíje, hlava, klouby, svalstvo) a křečích. Uvolňuje veškeré napětí, fyzické i psychické.

 

Před masáží, prosím, včas informujte masérku, že máte zájem o masáž lávovými kameny:

Pavla Skalická 732 551 666 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Provozní doba
6.00 - 23.00
(poslední vstup 22:30)
 
Nutná přítomnost minimálně 2 osob!!!
 
V případě omezení provozu bude vystavena podrobná informace v aktualitách.
Svolávátko / Rezervační systém

logoRS2

Domluvte se na cvičení 
ve stejný čas ...

SVOLÁVÁTKO

Přihlašte se
na cvičení nebo masáž ...

REZERVAČNÍ SYSTÉM 

nebo navštivte

_

(FB není oficiální stream informací)
Přihlášení - login
Náhled do fitcentra
Provozovatel
logo SH
Partneři
TRENERSKA SKOLA OLYMPIA

© 2014 Silicon Hill | Admin rozhraní | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.