Trenéři

Veškeré dotazy a sdělení směřujte do emailové konference:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato forma komunikace s trenéry je nejrychlejší a nejúspěšnější - Váš email totiž uvidí všichni trenéři. Pravidelně, po celý semestr můžete zdarma využít pomoci od našich vyškolených trenérů. Nebojte se zeptat...

 

Kuzmova

Alena Kužmová

Šport ma sprevádzal životom na každom kroku. Už v 4 rokoch som stála na lyžiach. Neskôr som sa 2 roky venovala badmintonu, kde som mala možnosť hrať na medzinárodných turnajoch a podarilo sa mi umiestniť na 5. mieste v rámci Slovenska. Hrala som futbal v chlapčenskom tíme, popri tom som hrala hokejbal s mužmi, pretože moje mesto nemalo ženské tímy. Počas môjho ročného pobytu v Amerike som hrala lacrosse a americký futbal. Dostala som sa do tímu A v americkom futbale a bola vyhlásená za najlepšiu brankárku sezóny v lacrosse. V lacrosse sme s tímom vyhrali ligu bez jedinej prehry. Po návrate z Ameriky som sa vrátila k hokejbalu (v mužskom tíme) a začala som sa venovať silovému tréningu. So športom mám pestré skúsenosti a viem ponúknuť názor na rôzne druhy tréningov a štýly coachovania. Aktuálne sa venujem silovému tréningu a baví ma problematika stravovania. Ak sa teda budeš chcieť poradiť ohľadom cvičenia, alebo jedálnička, trak neváhaj a ozvi sa.

Absolvent trenérské školy OLYMPIA

dominik kraus

Dominik Kraus

Sportu jsem se věnoval od mládí, ale závodně jsem se věnoval pouze basketbalu deset let, kde jsem hrál extraligu a 1. ligu dorostenců a juniorů. Po nástupu na vysokou školu jsem se začal věnovat fitness v malých posilovnách na Strahově, ale až když jsem přišel do našeho fitcentra začali přicházet žádané výsledky. Našel jsem se ve světě fitness a získal díky němu spoustu nových přátel a celkově kontaktů. Vždy mě bavilo zvedat čím dál vyšší váhu, čímž jsem se dostal k silovému trojboji, kterému se aktivně věnuji. Pokud máš zájem a chceš opravdu makat, tak neváhej a kontaktuj mě.

Absolvent trenérské školy OLYMPIA

david bulko

David Bulko

Zo začiatku som sa najviac venoval kolektívnym športom, hlavne futbalu. Aj keď som nepatril medzi najlepších, mal som veľmi rád tu súťaživú atmosféru. Postupne som začal objavovať atletiku, kde som sa zúčastnil pár súťaží a takisto som veľa času strávil na bicykli, či už klasickom alebo zjazdovom na horách. Asi v 15 rokoch som prvý krát zavítal do posilky, ktorá ma chytila zo všetkého najviac. Zúčastnil som sa niekoľkých súťaží kde sa mi podarilo získať aj ocenenia, hlavne v kategórii fitness. Už od mojich začiatkov som zistil, že strava a posilňovanie sú obrovské témy a bohužiaľ informácie, ku ktorým sa človek dostane, často nemusia byť pravda. V spojení s tým, že mám veľmi rád vedu, som sa vždy tomu snažil venovať komplexne. Naučil som sa rozlíšiť mýty od faktov a ako v skutočnosti ľudské telo funguje. Pred nejakým časom som sa rozhodol, že svoje vedomosti a skúsenosti pošlem ďalej a preto som začal písať knihu o výžive, prešiel kurzom Trénerskej školy Olympie a v súčasnosti vyvíjam fitness appky. Najradšej ti ale pomôžem osobne. Či už chceš schudnúť tuk alebo nabrať svaly neváhaj a ozvi sa ;) Nájdeme riešenie, ktoré ti umožní dosiahnuť tvoj cieľ.

Absolvent trenérské školy OLYMPIA

Anderle

Vojta Anderle

Už jako malý jsem se věnoval sportům jako plavání,fotbal a florbal. Po zranění,které jsem si přivodil na florbalovém tréninku jsem v rámci rekonvalescence začal posilovat a to mě nakonec bavilo víc než samotný florbal. Během prvních let svých snah o výsledky v podobě svalové hmoty jsem objevil to,co mě opravdu naplňuje, což je zvedání těžkých vah. Nyní se závodně věnuji silovému trojboji. Mohu vám pomoci s jídelníčkem i tréninkovým plánem ať už je vaše zaměření jakékoliv

Absolvent trenérské školy OLYMPIA

Urban

Martin Urban

Sport mě bavil už od dětství. Na základní škole jsem se aktivně věnoval basketbalu a volejbalu. Po nástupu na střední školu jsem se začal zajímat o posilování a fitness. Postupně mě začalo cvičení v posilovně neuvěřitelně bavit. Začal jsem si vyhledávat informace o správném jídelníčku a správně postaveném tréninku. Vždy mě bavil silový trénink s vysokou váhou a to mě nakonec přivedlo k silovému trojboji, kterému se nyní aktivně věnuji.

Absolvent trenérské školy OLYMPIA

Kletecka

Michal Kletečka

Již od útlého dětství jsem byl veden ke sportu a vyzkoušel jsem jich celou řadu. Od 15ti let jsem se začal věnovat posilování, ale nedosáhl jsem téměř žádných výsledků až do mého nástupu na Strahov. Zde se mě ujali trenéři SiliconGym a vše mi vysvětlili a ukázali. Od té doby šla forma už jen nahoru. Po letech posilování pod dohledem trenérů SiliconGym jsem se přidal do jejich týmu. Pokud nevíš jak správně cvičit a jíst, nebo máš jakékoli jiné trable týkající se posilovny, tak se neváhej ozvat.

Absolvent trenérské školy OLYMPIA

DusanStehule1

Dušan Stěhule

Začátky posilování, zhruba v 15 letech, byly opravdu těžké - většinu času mě bolelo snad úplně všechno. Také jsem v této době nevědomky dělal v tréninku (i stravování) spoustu chyb. Velký zlom nastal, když jsem začal chodit do Extrifit Gym v HK. Najednou jsem cvičil vedle lidí, kteří jsou nejlepšími ve svém oboru. Začal jsem si vyhledávat informace o cvičení, číst různé články.. Tréninky se postupem času staly efektivnější, ve fitku jsem strávil kratší dobu, a i výsledky byly lepší. Na jaře 2016 jsem se přidal k SRTG HK, kde jsem zažil svoji první Tabatu s vlastní vahou. Upřímně, bylo to peklo. V této době jsem také začal vnímat lidské tělo spíše jako funkční celek, než jen jako prostředek pro zvedání těžkých vah. A tomu se snažím přizpůsobit svůj trénink. Mám rád komplexní a prakticky využitelné cviky. Spoustu cviků si vymýšlím sám.

Absolvent trenérské školy OLYMPIA

nofoto

Martin Sedláček

Do posilovny jsem se poprvé dostal v 15 letech s cílem trochu zhubnout a nabrat svaly. Ve 20 letech jsem si poprvé vyzkoušel silový trénink, během krátké chvíle jsem se celkem zlepšil a uvědomil jsem si, že tam jsou nejspíš nějaké genetické předpoklady. Silový trénink mě pohltil a začal jsem se mu věnovat naplno. V roce 2016 jsem jako junior začal závodit za TJ Spartak Pelhřimov v silovém trojboji. Na jaře 2017 jsem se začal věnovat své srdeční záležitosti – Strongman sportu, kde závodím v České Strongman lize. Pokud máš chuť zlepšit své silové výkony, vyzkoušet si třeba nějaké strongman disciplíny, nebo třeba jen pomoc s klasickým kondičním cvičením a sestavením jídelníčku, určitě se mě neboj kontaktovat, rád pomohu.

Absolvent trenérské školy OLYMPIA

Matej Hanak TRX

Matej Hanák

"Šport bol pre mňa od detstva hodnotou, ktorá ma sprevádzala na každom kroku. Aktívne som sa venoval ľadovému hokeju a v juniorskom veku hral v najvyššej americkej juniorskej súťaži. Po zranení som sa začal venovať fitness a funkčnému cvičeniu na klznom systéme Flow-in, ku ktorému som si vybudoval závislosť. Naučím Vás ako cvičiť, ukážem Vám cestu ako schudnúť, posilniť či vyformovať postavu a zabaviť sa zároveň.

Absolvent trenérské školy Petra Stacha."

Provozní doba
6.00 - 23.00
(poslední vstup 22:30)
 
Nutná přítomnost minimálně 2 osob!!!
 
V případě omezení provozu bude vystavena podrobná informace v aktualitách.
Svolávátko / Rezervační systém

logoRS2

Domluvte se na cvičení 
ve stejný čas ...

SVOLÁVÁTKO

Přihlašte se
na cvičení nebo masáž ...

REZERVAČNÍ SYSTÉM 

nebo navštivte

_

(FB není oficiální stream informací)
Přihlášení - login
Náhled do fitcentra
Provozovatel
logo SH
Partneři
TRENERSKA SKOLA OLYMPIA

© 2014 Silicon Hill | Admin rozhraní | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.